Голову організації ВО «Свобода» Олега Берегового обрали головою Громадської ради


 
  Наша організація – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим та змінити долю України на краще. +38 (097) 831-80-55
voinato@meta.ua
 
  › Голову організації ВО «Свобода» Олега Берегового обрали головою Громадської ради 

Голову Іванківської районної партійної організації ВО «Свобода» Олега Берегового обрали головою Громадської ради при Київському обласному та по місту Києву управлінні лісового та мисливського господарства
27 лютого 2019 року відбулось перше засідання Громадської ради нового складу при Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства.
Під час засідання Громадської ради першочерговим було питання обрання голови, яким обрали Олега Берегового – голову Іванківської районної партійної організації ВО «Свобода». У 2017, 2018 – роках Олег вже очолював раду. За цей час Громадська рада брала участь у виїзних семінарах по всиханню лісових насаджень, у Всеукраїнських семінарах по вивченню проблематики всихання лісових насаджень, приймали рішення про звернення до вищих органів державної влади захищаючи галузь від спроб теперішнього Уряду її знищити шляхом концесії та реформування, опікувалися учасниками російсько – української війни та сім`ями загиблих.
Участь в засіданні взяв начальник управління Олексій Бойко, який привітав присутніх представників громадськості, що обралися до Громадської ради та висловив сподівання, що новообрана Громадська рада працюватиме плідно та ефективно, а також запевнив присутніх у відкритості та всебічній співпраці з громадськістю.
Протягом засідання Громадська рада окреслила ряд важливих питань, які будуть розглянуті під час наступної зустрічі.
«Державні лісогосподарські підприємства - одні з основних наповнювачів місцевих бюджетів області. Нажаль, теперішній Уряд розпочав ганебну практику спроб по знищенню галузі. Нещодавні спроби віддати ліси України в концесію та ліквідацію лісгоспів ми, громадськість, відбили, але нас чекають нові випробування. Маємо бути до них готові, та бути налаштованими на перемогу. Ліси України служитимуть українцям та не стануть власністю олігархів»