Воїн АТО передав ліки, крапельниці і тренажер для ходьби Ірпінському військовому госпіталю


 
  Наша організація – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим та змінити долю України на краще. +38 (097) 831-80-55
voinato@meta.ua
 
  › Воїн АТО передав ліки, крапельниці і тренажер для ходьби Ірпінському військовому госпіталю 

Майже щодня Ірпінський військовий шпиталь приймає поранених зі Сходу, із зони АТО. Військові медики роблять все можливе, щоб врятувати життя і здоров’я військових. Їм усіляко допомагають волонтери і благодійники, які намагаються забезпечити шпиталь та поранених бійців усім необхідним. Допомога, яку отримують бійці з зони АТО в військовому шпиталі є дійсно не оціненою, адже за державні кошти не завжди можливо отримати всю необхідну допомогу. Так, з офіційних джерел стало відомо про потребу в забезпеченні засобами надання першої медичної допомоги у військовому шпиталі для бійців АТО. Зі слів заступника головного лікаря Військового шпиталю - Вертія Сергія Миколайовича - основною необхідністю для швидкої реабілітації є постачання саме засобів медичної допомоги. Всього у шпиталі наразі перебуває 25 чоловік з військовий дій на Сході. Є бійці які отримали ушкодження та не можуть вільно рухатися через травми, саме для таких бійців потрібні ходунки, які дозволять впевнено пересуватися по шпиталю. 
- Ми добре володіємо інформацією у Київській області та по всій Україні з приводу нелегкої реабілітації учасників бойових дій, що повернулися зі Сходу. – говорить Олександр Талалай, голова громадської організації «Воїн АТО» - З фронту хлопці повертаються в дуже тяжкому стані та потребують невідкладної психологічної, моральної та матеріальної допомоги. Тому наша мета полягає саме у забезпеченні учасників АТО всім необхідним. 
28 грудня 2017 року громадська організація «Воїн АТО» надала 5 ящиків крапельниць та ходунки для тяжко хворих учасників АТО. Заступник головного лікаря військового шпиталю був дуже вдячний за вагомий вклад та надану допомогу.

Не витрачай - жертвуй!
Разом переможемо!

Слава Україні!